KONST / Litografier / Litografi 14954372
nr 1495 4372
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Litografi, Landskap med fragment, II. Signerad, numrerad 53/65, daterad -60. Bildmått: 50x41 cm, yttermått inklusive ram: 71x60, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 18:40:40
100 kr
150 kr
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist